VIP Mobile & Tıbbi Hizmetler bölümüne hoşgeldiniz

VIP Mobile, zırhlı araçların (kişisel koruma dahil) tüm Avrupa çapında kiralama hizmetidir. 
Müşterilerimiz elçilikler, VIP ve tüm ilgili şahıslardır.

Zırhlı limuzinler

Özel koruma araçları alanında uzmanız. VIP Mobile'da, şoför ve profesyonel yakın koruma ile birlikte Audi A8 Security gibi korumalı zırhlı araç kiralayabilirsiniz.

> Özel Koruma Araçları kiralama

 

 

 

Referanslar

şu ana dek çok sayıda elçilik, cumhurbaşkanı ve VIP-lerle çalıştık. Ödevlerimizin ve referanslarımızın listesini aşağıda görebilirsiniz.

> daha fazla

VIP-Mobile

Güvenlik endüstrisindeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz, başarılı çalışmalarımızın farklılığını ifade eder. Hakkımızda daha fazla bilgi edinin.

> Elçilikler, VIP-ler ve tüm ilgili şahıslar için hizmetlerimiz

VIP Mobile ile güvenli tarafta

 

VIP Mobile, elçilikler, Almanya, İsviçre ve Avusturya'daki Çok Önemli Kişiler (VIP) için limuzin hizmetidir. Davos, Cenevre, Bern ve Zürih'teki büyükelçiler, diplomatlar ve VIP-lerin korumasını sağlıyoruz.

 

Avrupa'daki Elçilik Hizmetleri, VR 7/9 koruma sınfına ait kiralık zırhlı araçlar,
WEF Davos için yüksek güvenlik sınfına ait arabalar ve kurşun geçirmez araçlar

 

Vip Mobile sadece zırhlı limuzinlerin kiralanması değil aynı zamanda elçilik görevlileri için koruma hizmetleri de sunuyor. Ek olarak, bizden kesinlikle kurşun geçirmez VR 7 zırhlı limuzinler ve yüksek zırhlı lüks araçlar kiralayabilirsiniz. +49 8330 94 000 numaralı telefondan bizi arayın.

İndirmeler: VIP Mobile el ilanı  | Zırhlı limuzinler hakkında bilgi

Zırhlı araçların danışmanlığı ve satışı

Biz yeni ve yenilenmiş çok iyi durumda kişisel koruma araçlarının  bir grup insanlarasatışını sunuyoruz. Araçlarımız en yüksek emniyet teknolojisi ile donatılmıştır.


Zırhlı bir limuzin almak veya kiralamak istiyor musunuz?
Sorularınızı memnuniyetle telefonda cevaplarız: +49 (0) 8330 - 94000

 

Zırhlı araçlarda eğitim ve talimat

Özel koruma araçlarının satışına ek olarak, müşterilerimize özel eğitim ve talimat sunuyoruz. Normal bir araca kıyasla, zırhlı araçların son derece yüksek güvenlik özellikleri ve üstünlükleri vardır. Bunlar özel bir eğitimde daha ayrıntılı olarak açıklanıyor.

 

Dahası, kişisel korumayla ilgili eğitimler ve gerekirse mevcut güvenlik personeliniz için talimat veriyoruz.

 

Alman kalitesi

Biz özellikle Alman koruma araçları satıyor ve kiralıyoruz. Alman otomobilleri kalite ve performansda, diğer zırhlı araç üreticilerine göre öne çıkmaktadır.

Bir örnek olarak, Audi A8 Security, hiçbir araçta olmayan farklı kilitleme sunuyor, yüksekliği ayarlanabilen süspansiyon optimum yük dağılımı garantiliyor.

GPS vasıtasıyla aracın konumunun dünya çapında kontrolü

We secure with our armored luxury limousines and our bodyguards (bodyguards) atmospheres from
Kişisel koruma

Müşterilerimizin güvenliğini sağlamak için, güvenlik merkezimiz aracılığıyla sürekli küresel GPS izleme sunuyoruz. Muhtemel bir kaçırma olayı zamanı veya araba çalınırsa, GPS vasıtasıyla konumu tespit edebiliyoruz. Özel koruma araçlarımız araçda gizledilmiş, suçluların bulması veya devre dışı bırakması zor olan çok sayıda küçücük GPS vericilerle donatılmıştır.

 

Kişisel güvenlik ve yakın koruma hizmeti

Bizim koruma görevlileri en iyi okullarda eğitim alıyorlar. şahısların hayatlarını korumak için silah ve kurşun geçirmez yelek taşırlar. Size her zaman eşlik edebilecek korumalarımız yurtdışına çıkarken de yanınızda olabilirler.